© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

2018 SCHEDULE/RESULTS

April 7-8            Comets Shootout                   St Cloud, MN           (3-1)

April 21-22        Midwest Live                          Omaha, NE              (3-1)

April 27-29        NY2LA                                     Minneapolis, MN     (4-1)

                                                                                                Platinum Division Runner-up

May 12-13          Battle at the Lakes               Minneapolis, MN     (3-1)

                                                                                                Platinum Division Elite 8

May 19-20         Fury Shootout                        Apple Valley, MN     (3-1)

                                                                                                Elite 8

June 28-30        Great Plains Alliance            St Cloud, MN            (3-1)

                                                                                                Elite 8

July 13-15         Summer Slam                       Sioux Falls, SD         (2-2)

                                                                                                 Consolation Champion

 July 20-21         D1 Summer Classic              Minneapolis, MN      (3-1)

                                                                                                  1st in Pool

2017 SCHEDULE/RESULTS (24-10)

April 8-9             Comets Shootout                       St Cloud, MN               (2-2)                                            

April 14-15         D1 Spring Showcase                Minneapolis, MN         2nd Place  (2-1)                         

April 22-23         MN Select Classic                      Lakeville , MN             2nd Place  (4-2)                         

April 29-30         West Central United                  Alexandria, MN           Champions  (6-0)                       

May 6-7               Heat Meg Vang                          Minneapolis, MN        (2-1)                                            

May 13-14           NHR Battle at the Lakes           Minneapolis, MN        Gold Bracket Champions (3-1)

May 20-21           MN Fury                                     Apple Valley, MN        (3-1)                                           

June 2-4              NHR State                                  Minneapolis, MN         (2-2)